Alaska Bilgisayar

Network Kurulumu

Network, birbirine kablolarla bağlanmış server, printer, pc, modem, notebook gibi birçok bilgisayar ekipmanının en ekonomik ve verimli yoldan kullanılmasına olanak sağlayan yapıdır. Network; insanların ortak bir çalışma platformunda en verimli şekilde çalışmalarını sağlar. Network, veri, yazılım ve ekipman paylaşımıdır. Küçük bir ağ iki bilgisayardan oluşabileceği gibi, büyük bir ağ binlerce bilgisayar, modem, printer ve benzer ekipmanlardan oluşabilir. Güvenli ve sağlıklı çalışan bir network size zaman ve para kazancı sağlar. Başarı için işletmenin sadece ofis içinde değil, tüm dünya ile haberleşmesi gerekir. Paylaşım söz konusu olduğundan donanım tüm personel tarafından kullanılabilir, herbir birey için ayrı yazıcı, tarayıcı, modem ve disk ekipmanı gerekmez. Sağlıklı ve güvenliği sağlanmış bir network sayesinde internet erişimi de paylaştırılabilir ve merkezi olarak denetlenebilir.

Firmamız, Data Cat5, Cat6 vb. kablolama, fiberoptik kablolama / sonlandırma, ses sistemleri, yangın algılama, kapalı devre kamera kablolamaları, sıva üstü kablo kanalı uygulamaları, kablo tavası, rack uygulamaları, televizyon, uydu, telefon kablolama, orta-zayıf gerilim enerji kablolama, sistem odaları, data center kablolama, özel topraklama uygulamaları, UPS ve şebeke beslemeleri gibi konularda servis vermektedir.

Sektördeki bilgi birikimi ve tecrübe ile müşterilerize, ihtiyaçları doğrultusunda network kurulumu, yönetimi ve danışmanlığı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, network ortamının getirdiği avantajlardan en yüksek düzeyde ve verim alabilmesini hedefleyen çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

htiyaçların belirlenmesi ve gelecekte yapılması planlanan yapısal gelişime paralel olarak, network ihtiyaçlarını ve çözümlerini belirlemeden önce, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapılır. Firmanın mevcut yapısı ve mevcut ihtiyaçlar belirlenerek kullanılması düşünülen ürünler ve uygulanması düşünen yapı hakkında müşteri bilgilendirerek tespitler yapılır.

Her türlü aktif network cihazlarının kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Kurulum sonrası verilen hizmetlerimiz ile kurulmuş olan mevcut yapından müşterinin en objektif şekilde faydalanması esas alınmaktadır.

Konusunda uzman teknik personelimiz ile network sistemi kapsamında kullanıma alınan tüm aktif/pasif ekipmanlar sürekli takip altında tutularak incelenir.

Markalar

Şimdi Ara Canlı Yardım